Területi képviselő (Pápa, Ajka, Tapolca, Celldömölk régió)
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Vas megye
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű
Állásajánlat nyomtatása

Hivatkozási szám: HO-1209

Értékesítői álláslehetőség a SZENTKIRÁLYI MAGYARORSZÁGNÁL!

Értékesítői Csapatunkba keresünk, tettre kész, önálló, jól kommunikáló:
  TERÜLETI KÉPVISELŐ
munkatársat Tapolca, Ajka, Pápa, Celldömölk területekre, modern trade csatornába

Mik lennének a feladataid?
Üzletfejlesztés:
  • Túralista szerinti üzletlátogatások megvalósítása
  • A túra volumentervének biztosítása
  • Megfelelő termékskála és készlet biztosítása a túrádhoz tartozó kereskedelmi egységekben
  • Merchandising standard megvalósítása, betartatása (display, árkommunikáció és disztribúció)
  • POP anyagok kereskedelmi egységekbe való kijuttatása, aktualitásuk ellenőrzése, folyamatos termékmegjelenítés biztosítása
Vevőkiszolgálás:
  • Kereskedelmi akciók ismertetése a területedhez tartozó vevőkkel
  • Részvétel promóciók, programok, egyedi események lebonyolításában
Adminisztráció:
  • A kereskedelmi egységek eszközigényeinek felmérése, regisztrálása és kommunikálása, az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Kereskedelmi adatok összegyűjtése, továbbítása
  • Ár és piacfigyelés (konkurencia tevékenység figyelés)
  • A napi feladatokat nyomon követő adminisztrációs munka elvégzése
Mire van szükséged mindehhez?
  • Középfokú iskolai végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Nagy munkabírás, jó fizikai állóképesség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (FMCG)
  • Önálló munkavégzésre való képesség, rugalmasság

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Területi képviselő
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.