AP Supervisor
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű
Állásajánlat nyomtatása

Hivatkozási szám: HO-1027

Vállalatunkat független vállalkozói filozófia, munkavállalói sokszínűség,  valamint az egymás iránti bizalom és tisztelet jellemzi. Aki hozzánk csatlakozik egy kiváló márkákra épülő, hosszú távon sikeres és elismert családi vállalkozás részévé válik.

Piacvezető csapatunkba keresünk új kollégát:

munkakörbe

Feladatok:

  • A számvitel területre vonatkozó jogszabály változások naprakész lekövetése
  • A mindenkori adózási rendnek megfelelő könyvelés
  • Belső és külső auditok teljes körű támogatása
  • A könyvelt bejövő számlák főkönyvi ellenőrzése, kontírozás és elhatárolások ellenőrzése, a bizonylati fegyelem betartásának ellenőrzése
  • Az integrált vállalatirányítási rendszerben tárolt főkönyvi adatok lekérdezése, főkönyvi riportok és jelentések elkészítésének támogatása.
  • A Társaságra vonatkozó statisztikai adatszolgáltatási feladatok ellátásának megszervezése, a feladatok delegálása, az átadandó statisztikák adatainak, valamint a Hivataloknak határidőben történő adatszolgáltatás elvégzésének ellenőrzése
  • Havi zárási folyamatok biztosítása, koordinálása, betartatása
  • Pénzügyi adatszolgáltatás a menedzsment részére
  • Ad-Hoc riportok elkészítése
  • Kapcsolattartás belföldi/külföldi szállítókkal
  • Teljes körű adózás rendjének betartatása, betartása, aktív részvétel NAV ellenőrzéseken
  • A bejövő számla könyvelő csapat irányítása, napi munka szervezése, belső szabályzatoknak s a törvényi elvárásoknak megfelelően

Követelmények:

  • Min 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség
  • Kiemelkedő analitikus képesség
  • Erős csapatjátékos
  • Pontos, precíz és rugalmas
  • Kiváló kommunikácós és előadó készség
  • Kreatív és motivált
  • Elkötelezett és hatékony a munkában
  • Középfokú/társalgási szintű angol nyelvtudás mind írásban mind szóban
  • MS Office
  • SAP ismeret

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Könyvelés
  • Pozíciószint: Középvezető / Manager
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.