GL Accountant Manager
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
Teljes munkaidő
Munkaviszony:
Határozatlan idejű

Hivatkozási szám: HO-0210

A Szentkirályi Magyarország pénzügyi csapatába keressük új kollégánkat

GL Accounting Manager pozícióba

Akinek feladatai az alábbiak lesznek:

  • A számvitel területre vonatkozó jogszabály változások naprakész lekövetése
  • A mindenkori adózási rendnek megfelelő könyvelés
  • IFRS standardok naprakész ismerete
  • Teljes körű IFRS könyvelés végrehajtása és biztosítása
  • Főkönyvi csapat vezetése (4fő)
  • SAP környezet készség szintű használata, a törvényi változások lekövetése
  • IFRS standardok szerinti naprakész könyvelés, havi riportálás, group adatszolgáltatás végrehajtása, biztosítása
  • A könyvelt számlák főkönyvi ellenőrzése, kontírozás és elhatárolások ellenőrzése, a bizonylati fegyelem betartásának ellenőrzése
  • Az integrált vállalatirányítási rendszerben tárolt főkönyvi adatok lekérdezése, SAP formátumú főkönyvi riportok és jelentések elkészítésének támogatása.
  • A Társaságra vonatkozó statisztikai adatszolgáltatási feladatok ellátásának megszervezése, a feladatok delegálása, az átadandó statisztikák adatainak, valamint a Hivataloknak határidőben történő adatszolgáltatás elvégzésének ellenőrzése.
  • A Társaság Partnereinek számvitellel kapcsolatosan adatszolgáltatás és tájékoztatás.
  • Havi zárási folyamatok biztosítása, koordinálása, betartatása
  • A Társaság adó-folyószámlájának folyamatos ellenőrzése; a bevallások és befizetések összevetése, az elektronikusan beküldött adatszolgáltatások, bevallások és nyilatkozatok naprakész kimutatása.
  • Pontos és hatékony napi, heti, havi zárásokhoz kapcsolódó munkavégzés
  • Pénzügyi adatszolgáltatás a menedzsment részére
  • Ad-Hoc riportok elkészítése
  • Riportok, adatszolgáltatások, esetleges területhez kapcsolódó bevallások pontos, precíz és határidőre történő elkészítése
  • Leltározásban és az ezzel összefüggő tevékenységekben történő részvétel
  • Főkönyv karbantartása az integrált vállalati irányítási rendszerekben
  • Statutory audit éves/interim lebonyolítása, aktív részvétel

A pozícióhoz tartozó elvárások az alábbiak:
  • 5+ év szakmai tapasztalat
  • IFRS könyvelési tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office (excel, word, ppt) és SAP tapasztalat

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: IFRS Accounting Manager
  • Pozíciószint: Középvezető / Manager
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év
  • Nyelvtudás: Angol
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.