Sales System Koordinátor
állásajánlat

Munkavégzés helye:
Budapest
Munkaidő:
8 óra
Munkaviszony:
Határozatlan idejű
Állásajánlat nyomtatása

Hivatkozási szám: HO-1216

Sales System Koordinátor álláslehetőség a Szentkirályi Magyarországnál!

Csatlakozz hozzánk, építs karriert az ország egyik legjobb FMCG vállalatánál!

Sales Opex csapatunkba, keresünk tettre kész, önálló, jól kommunikáló munkatársakat.
PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A pozíció célja:
  • A field sales (értékesítési) csapatok teljes körű technikai támogatása
Feladatok:
  • A Sales-en lévő tabletek és hozzá tartozó szoftverek technikai támogatása
  • Technikai eszközök állapotának felügyelete, szervizelésénék megszervezése, leltározása
  • Az értékesítési csapat munkáját támogató rendszer adatainak riportolása
  • Területen dolgozó kollégák túratervének megtervezése, karbantartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal (Area Sales managerek, Trade marketing, Admin csapat)
  • A felmerülő kérdőívek, monitoring-ok elkészítése és riportolása
  • Új értékesítési rendszer trendek nyomon követése és hatékonyabb működésre való javaslattétel
  • Új belépők (területi kollégák) oktatása
  • Tréningek, workshopok szervezése
A munkakör betöltésével kapcsolatos követelmények:
  • Műszaki beállítottság, felhasználói szintű Android ismeret
  • Átfogó számítógép és MS Office ismeret (Excel, Power Point, Word)
  • Motivált, csapatjátékos
  • A változásokhoz való gyors alkalmazkodás
  • Felsőfokú végzettség (előny)
  • "B" kategóriás jogosítvány (előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás (előny)
  • Bármilyen értékesítési rendszer ismerete (előny)

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Az állás alapinformációi

  • Munkaterület: Kereskedelmi asszisztens
  • Pozíciószint: Beosztott
  • Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
  • Műszakrend: -
Add tovább

Úgy érzed, Te nem vagy alkalmas erre a pozícióra, de ismersz valakit aki igen? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést. Megosztási lehetőségek:

Megtekintés térképen:

Kérdésed van az állás kapcsán?

Kérdezd kollégáinkat erről az állásról:

Kapcsolatfelvétel »

Miért válassz bennünket?

Egy csepp gondoskodás

Érdekel, hogy milyen az élet a Szentkirályinál?
Beszéljenek helyettünk a kollégáink: nézd meg, mit mondanak a nálunk dolgozó szakemberek a munkájukról és cégünkről. Minden olyan információt megtalálsz karrierportálunk oldalain, amelyek szükségesek lehetnek ahhoz, hogy eldöntsd, szeretnél-e velünk / nálunk dolgozni.